VYHLEDÁVÁNÍ
Platební podmínky

Platební podmínky

Platební podmínky

V současné době můžete platit v internetovém obchodě SATELITY-OSTRAVA  těmito způsoby:


dobírkou - tento způsob platby zvolíte v případě, kdy chcete zboží zaplatit přímo při přebírání zboží od přepravní společnosti, která Vám jej doveze.
hotově - tento způsob platby zvolíte v případě, kdy chcete zboží zaplatit přímo v sídle naší společnosti (podmínkou je telefonická domluva s dodavatelem). Manipulační poplatek při osobním odběru je 50,- Kč včetně DPH
bankovním převodem –  tento způsob platby zvolíte v případě, že chcete peníze za zboží převést na náš účet (platba se provádí předem). Zboží je Vám po připsání peněz na náš účet následně doručeno jen za poštovné, nikoliv již za doběrečné. Platbu poukážete na následující účet: ČESKÁ SPOŘITELNA - 1662656329/0800. Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky, které bude uvedeno v potvrzovacím emailu.
bankovním převodem – (prodejci satelitní techniky) tento způsob platby je umožněn pravidelným odběratelům a institucím, které mají možnost nakoupit u nás zboží na fakturu. Platbu poukážete na následující účet: ČESKÁ SPOŘITELNA - 1662656329/0800. Jako variabilní symbol použijete číslo faktury.
splátkový prodej - v současnosti je možné u nás nakupovat zboží i na splátky prostřednictvím společnosti Cetelem, kde Vám půjčíme od 3000 do 75000, stačí pouze 1/10 ceny a zboží si můžete ihned odvést domů. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíme za Vás, nemusíte předkládat potvrzení o výši příjmu.

Dodací podmínky

Při objednání do 12 hod. garantujeme dodávku většiny zboží následující den, nejpozději do 48 hodin. Provozovatel se zavazuje, dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. Při nákupu nad 20.000 Kč zajistíme dopravu zboží dopravní službou zcela zdarma. Dopravu kamkoliv po ČR zajišťuje prodávající prostřednictvím:

Česká pošta - Profi balík - 130 Kč – tento způsob dodání si mohou zvolit podnikatelé nebo firmy. Zboží Vám zašleme přes expresní službu České pošty. Zboží je důkladně zabalené (protinárazové - bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození. V případě, že by Vás Česká pošta v tento den nezastihla na Vaší adrese, nechá Vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na Vaší poště s odpovídajícím PSČ. Zboží si můžete převzít na Vaší poště ještě ten den večer nebo v průběhu následujících šesti dnů, kde bude uložena zásilka na Vaše jméno.

Česká pošta - Obchodní balík - 130 Kč – tento způsob dodání si mohou zvolit koncoví zákazníci. Zboží Vám zašleme přes expresní službu České pošty. Zboží je důkladně zabalené (protinárazové - bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození. V případě, že by Vás Česká pošta v tento den nezastihla na Vaší adrese, nechá Vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na Vaší poště s odpovídajícím PSČ. Zboží si můžete převzít na Vaší poště ještě ten den večer nebo v průběhu následujících šesti dnů, kde bude uložena zásilka na Vaše jméno.

PPL - balíková služba - 110 Kč (bez DPH) - tento způsob dodání si mohou zvolit podnikatelé nebo firmy i soukromé osoby. Zboží Vám zašleme přes expresní balíkovou službu PPL. Zboží je důkladně zabalené (protinárazové - bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození. Zboží bude doručeno přímo na Vaši adresu. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby. V případě, že by Vás balíková služba v tento den nezastihla na Vaší adrese, nechá Vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na regionálním depu. Balíková služba realizuje ještě 2 pokusy o doručení, načež se zboží vrací odesílateli. Na oznámení je uvedeno telefonní číslo na depo, na kterém si můžete objednat opětovné doručení na místo a v čase (mezi 9-16 hod.), který si s pracovníky domluvíte. Případně si můžete zboží odebrat i na Vašem regionálním depu společnosti PPL.

Osobní odběr – emailem nebo telefonicky Vám sdělíme, že je zboží skladem a můžete si jej u nás ve smluvenou dobu (kterou prosím uveďte do poznámky) odebrat. Výhodou je předvedení přístrojů, poradenství a možnost doporučení doplňků. Nevýhodou je nutná cesta do Ostravy na naší prodejnu. Manipulační poplatek při osobním odběru činí 50,-Kč včetně DPH.

Garance ceny jen na skladové zásoby.

PŘIHLÁŠENÍ
email:
heslo:
NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZBOŽÍ